POZVÁNKA NA OKRESNÍ KOLO OVOV

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Srdečně Vás zveme na první okresní kolo ve víceboji,

které se koná pod záštitou olympijských osobností:

 Romana Šebrleho a Roberta Změlíka

Věry Čáslavské, Imricha Bugára, Šárky Kašpárkové, Dalibora Motejlka,

Jana Kůrky, Bohumila Kubáta a mnoha dalších…

 

Pořadatelem okresního kola je ZŠ Chomutov Školní 1480 ve spolupráci

         se ZŠ Chomutov Březenecká 4679 a dalšími chomutovskými školami.

Sportovní zápolení za účasti olympioniků proběhne dne 11.5.2012

na ZŠ Chomutov Březenecká 4679 od 8.30hod.

Akce potrvá do 14.00hod.

Součástí akce bude i sportovně-kulturní vložka (kdo neuvidí, neuvěří)!!!

 

PODĚKOVÁNÍ VŠEM SPONZORŮM

OSOBNOSTI AKCE

Imrich Bugár

Pan Imrich Bugár se narodil na Slovensku. Svou kariéru začínal hodem míčkem, avšak proslavil se hodem diskem. Jeho osobní rekord je 71,26 m. Nejvíce si cenní 1. místa na MS v Helsinkách roku 1883. Na OH byl dvakrát jako závodník a třikrát jako divák. Pan Bugár se zapojil do projektu OVOV, protože si myslí, že je to zajímavý projekt a je rád, že to děti baví.

 

Dalibor Motejlek
Když se řekne jméno Dalibor Motejlek, vybaví se nám skoky na lyžích. Ano, Dalibor Motejlek je několikanásobný mistr republiky i držitel světového rekordu – 140m z roku 1964. Byl 4 roky trenér olympijského týmu USA. Je spoluzakladatel skokanského sportu v Koreji.

 

Věra Čáslavská
Věra Čáslavská nedávno oslavila své životní jubileum. Věra Čáslavská se zabývala sportovní gymnastikou. Kdybych zde měl vypsat všechny její úspěchy, tak tu jsme do rána. Na olympijských hrách v Tokiu 1964 získala čtyři 1. místa v kategoriích přeskok, kladina, osmiboj a družstva. Na OH v Mexiku 1968 získala čtyři 1. místa a dvě 2. místa v různých kategoriích. Vyhrávala na mistrovství Světa i Evropy.

 

Robert Změlík

Právě k desetiboji se Robert Změlík dostal na základní škole, kde vyzkoušel všechny možné sporty. Nejvíce si cenní olympijského vítězství roku 1992 v Barceloně. Spolu s Romanem Šebrlem je tváří projektu Odznak všestrannosti olympijských vítězů.

 

Roman Šebrle

Roman Šebrle je známý desetibojař, který v září ukončí svou sportovní kariéru právě na závěrečném republikovém kole „Ovéčka“ v Praze na Strahově. V roce 2004 na OH v Aténách vyhrál 1. místo, na ostatních OH si také nevedl špatně – 2000 Sydney 2. místo, 2008 Peking 6. místo. Od roku 2002 je držitelem světového rekordu – tj. 9026 bodů.

 

Bohumil KubátBohumil Kubát je bývalý zápasník. Roku 1960 reprezentoval skvěle ČR v řecko-římských zápasech na OH – 3. místo. ČR reprezentoval úspěšně několikrát i na mistroství Světa i Evropy.

 

Jitka Legátová + Viktor Legát

Legát: Dvojnásobný Mistr světa v rychlostní kanoistice, navíc na mistrovství světa 2x druhé místo.   

Legátová: Jitka Legátová získala během své dlouholeté vodácké kariéry nespočet medailí a ocenění. Datum narození: 11.března 1944Největší úspěchy v kariéře:

V roce 1969 s Milanem Svobodou na Mistrovství světa ve Francii  Burg st. Maqurice vybojovali dvě zlaté medaile ve slalomu a dvě stříbrné ve sjezdu.V červnu 1971 si přivezli z Mistrovství světa v italském Meraně jedenkrát stříbro a jedenkrát bronz.Na Mistrovství Světa veteránů ve sjezdu v roce 2006, které se konalo na našem území za úžasné atmosféry a podpory mladších závodníku, zajela 2. místo (vítězka byla o 10 let mladší).V roce 2008 jsme přivezli třikrát stříbro z Mistrovství Evropy dračích lodí.V roce 2009 třikrát zlato a třikrát bronz z Mistrovství Evropy posádek v Budapešti. S manželem Viktorem Legatem v loňském roce vyhráli Mistrovství světa veteránů v rychlostní kanoistice na trati 200 metrů.

Lukáš Konečný

*19. července 1978 v Brně 

Český boxer, který dosáhl významných úspěchů v amatérském i profesionálním ringu.

Svůj první zápas absolvoval ve 14 letech. Jako junior se stal čtyřnásobným českým mistrem, v kategorii seniorů zvítězil dokonce pětkrát. V roce 1995 obsadil na juniorském mistrovství Evropy druhé místo.

Účastnil se řady mezinárodních turnajů, z nichž si cení zejména druhé místo na turnaji Córdoba Cardin na Kubě či vítězství na Grand Prix v Ústí nad Labem. V letech 1997 a 1999 vybojoval na mistrovství světa v těžké konkurenci dvě bronzové medaile. Posléze reprezentoval na olympijských hrách 2000 v Sydney, kde patřil rovněž k adeptům na medaili, bohužel podlehl hned v prvním utkání Mohamedu Allaloumu z Alžírska.

K profesionálům přestoupil v roce 2001, když podepsal smlouvu s německou stájí Sport Events Steinforth (SES). Své první utkání vyhrál již po 17 vteřinách.

V roce 2010 vybojoval titul evropského šampiona organizace EBU v lehké střední váze, který následně v prosinci 2010 v Praze obhájil. V letech 2006 a 2011 vybojoval dvakrát titul interkontinentálního mistra organizace WBO. V roce 2006 se stal také interkontinentálním mistrem IBF, když porazil Ante Bilice. Jedním z jeho nejdůležitejších utkání byl v roce 2008 souboj o titul mistra světa WBO v lehké střední váze proti neporaženému Ukrajinci Serhijovi Dzinzirukovi. Podlehl mu na body v těsném souboji, když verdikt mohl být i opačný, což nepřímo po utkání přiznal i Ukrajinec.  Společně s Rudolfem Krajem jsou jedinými českými boxery, kteří bojovali o světový titul. Dne 5. dubna 2012 se stal mistrem světa organizace WBO v lehké střední váze, když v Brně porazil svého soupeře Salima Larbiho knock-outem v 7. kole.

Ladislav Husárik

 V severočeském Chomutově se Láďa Husárik 18. července 1964 narodil. Postižený chlapec s obrácenými chodidly. Do věku tří let měl po operacích nohy nad kotníky uvězněné v sádře a učil se chodit v železných ortopedických botách! Nikdo tehdy netušil, že je chlapec obdařen silnou vůlí, vysokým prahem odolnosti, živočišnou bojovností a výkonným „motivačním motorem“.

Až v 15 letech, v učení se Láďa Husárik od spolužáků dozvěděl, že onen Raška trénuje v Chomutově box. Mladý Láďa se zašel podívat na trénink a Jan Raška ho přijal nejen jako adepta boxu, ale doslova jako vlastního syna! Láďa tak měl táty dva, vlastního a boxerského.

Psal se rok 1980 a Láďa byl mladším dorostencem. Se svými 84 kg se v l. zápase bez helem postavil proti 136!!! kilovému Zubrickému a zvítězil na body!

Výška : 192
Váha : 98kg , dnes 125

Amatéři: 306 utkání z toho 248 vítězných
                      III. MS 1989 v Moskvě

Profi: 40 utkání z toho 7 vítězných, 1 nerozhodně z 32 prohraných, tak dobrá půle „otočená“.
 

Rozhovory s olympioniky

1.   1. Jak jste se ke sportu dostal?

    2. Proč jste se zapojil do projektu OVOV?

3.   3. Jak se Vám u nás v Chomutově dnes líbí?

 

Imrich Bugár

1.    Házel jsem na škole s míčkem a dosahoval jsem skvělých výkonů. Pak jsem vyzkoušel hod diskem, jel jsem na závody, kde jsem vyhrál.

2.    Fandím dětem, kteří mají talent a mohou naši republiku reprezentovat i na olympijských hrách. OVOV je skvělý projekt!

3.    V Chomutově jsem po několikáté a pokaždé se mi tu líbilo, jinak tomu není ani dnes, je nádherné slunečné počasí. Děti bojují, aby dosáhli těch nejlepších výsledků.

 

Bohumil Kubát

1.    Dostal jsem se k zápasům vlastně ve škole, když jsem vyšel z devítky. Dělal jsem trenéra a dělám vlastně do dnes.

2.    Tak jsem olympionik a měli bychom podporovat takové šikovné děti.

3.    Tak já jsem „Chomutovák“, mám to tu rád a dnes se mi líbí, jak se dětem daří.

 

Dalibor Motejlek

1.    Vyrůstal jsem v Krkonoších, kde je předpoklad, že budeme lyžovat, když jsme na horách. Vyzkoušel jsem si všechno možné, i sjezd, ale nejvíc mi šli skoky na lyžích, se kterými jsem dosáhl skvělých výsledků.

2.    Pracuji asi 15 let s mládeží, mrzí mě, že většina vyměnila sport za počítač a proto jsem rád, že je „Ovéčko“ baví. Možná i díky „Ovéčku“ budou někteří olympijští vítězové.

Byl jsem zde nedávno na besedě, tak jsem přijal i pozvánku na okresní kolo. Zde v Krušnohoří mám i část rodiny. A nakonec, proč bych rád nejezdil do města, kde se hokejisté dostali do extraligy

 

 

Závěrečné vyhodnocení družstev a jednotlivců

Okresní kolo OVOV Chomutov 11.5.2012

Družstva 6.-7.ročníky:

1 ZŠ Chomutov, Heyrovského 4539   

2 – ZŠ Chomutov, Zahradní 5265

3 – ZŠ Chomutov, Školní 1480

4 – ZŠ Chomutov, Písečná 5144

5 – ZŠ Chomutov, Březenecká 4679

6 – ZŠ Klášterec n.Ohří, Krátká 676

7 – ZŠ Klášterec n.Ohří, Petlerská 447

 

Nejlepší jednotlivci – hoši:

2.ročník Lev Matyáš                 ZŠ Duhová cesta, s.r.o

3.ročník Švehla Petr                 ZŠ Chomutov, Heyrovského 4539   

4.ročník Lisý Jiří                       ZŠ Chomutov, Zahradní 5265

5.ročník Kocourek Ondřej          ZŠ Chomutov, Písečná 5144

6. - 7.ročník Zabystřan Jan        ZŠ Chomutov, Heyrovského 4539   

8.ročník Votík Radek                ZŠ Chomutov, Školní 1480

9.ročník Exner Patrik                Gymnázium Chomutov

 

Nejlepší jednotlivci – dívky:

2.ročník Houdková Barbora         ZŠ Chomutov, Březenecká 4679

3.ročník Sysová Karina               ZŠ Chomutov, Písečná 5144

4.ročník Soldánová Nikola           ZŠ Chomutov, Zahradní 5265

5.ročník Štolová Markéta             ZŠ Chomutov, Březenecká 4679

6. - 7.ročník Svobodová Alice       ZŠ Chomutov, Heyrovského 4539   

8.ročník Školníková Jana              ZŠ Chomutov, Školní 1480

9.ročník Burešová Dominika        ZŠ Chomutov, Písečná 5144

 

 

Hodnocení žáků třídy 8.A - Okresní kolo OVOV Chomutov 11.5.2012

Den v roli vychovatelky

Dne 11.5.2012 jsme se s třídou vydali na Okresní kolo OVOV, kde jsme měli za úkol vypomáhat. Já se měla starat o malé „třeťáčky“, kteří byli šikovní a hlavně roztomilí. Pěkně mě poslouchali a výborně si mi s nimi spolupracovalo. Celý den jsem je provázela ke stanovištím s disciplínami, nebo do bufetu na WC a tak. Cítila jsem za ně zodpovědnost, byla jsem pro ně paní učitelka. Musím říct, že to byl krásný pocit. Jejich výkony byly vzhledem k věku pozoruhodné. Bohužel se jednomu žáčkovi udělalo nevolno a tak nemohl v plnění disciplín pokračovat. Bylo mi ho líto, protože měl krásně „našlápnuto“ na umístění v první třetici. Snad mu to vyjde příště. Já jsem si tento den moc užila a v budoucnu bych možná o profesi vychovatelky nebo učitelky mohla přemýšlet. Děti byly úžasné, jejich výkony taktéž, co víc by si pedagog mohl přát. Ze začátku mi říkaly paní učitelko, ale pak se přestaly stydět a byla jsem pro ně Sabina. To mě potěšilo. Tento den bych si ráda zopakovala. A dětem, co postoupily, přeji hodně štěstí.

                                                                                                                            Matoušková Sabina

V pátek jsme se vydali na školu Březenecká, kde se konalo Okresní kolo OVOV. Někteří žáci sportovali a někteří pomáhali. Slavnostní nástup zahájil svým proslovem můj spolužák Vaše Mock. Všechny uvítal a představil hosty – olympioniky. Přijel k nám Imra Bugár a Dalibor Motejlek. Z Chomutova přijali pozvání Bohumil Kubát a Jitka a Viktor Legátovi. Jako překvapení nás navštívil i Mistr světa v boxu Lukáš Konečný a Ladislav Husárik. Pak jsme dostali pokyny, jak celá akce proběhne. Byli jsme rozděleni do skupin a začali soutěžit. Bylo to velmi hezké, teda až na to slunce. V poledne bylo šílené vedro. Soutěžili jsme téměř do tří hodin. Tento den jsem si moc užila a chtěla bych, aby takových bylo mnohem víc. Nakonec proběhlo vyhlašování Naši žáci z 6.-7.tříd získali krásné 3.místo. Radek Votík a Jana Školníková vyhráli kategorii 8.ročníků – jsou nej! Za odměnu jsme dostali veliká dort.

                                                                                                                                Halásová Andrea

Na škole Březenecká se v pátek 11.5.2012 konalo Okresní kolo OVOV. Já a zbytek třídy 8.A jsme pomáhali paní učitelce Novákové se zapisováním výkonů žáků. Každý z nás dostal na starost jedno soutěžící družstvo a jednoho pomocníka. Já si vybrala Terku. Dostali jsme barevný praporek a tričko s velkým barevným číslem, které označovalo družstvo, aby nás soutěžící poznali. Měla jsem zelenou dvojku, takže „druháčky“. Vše velmi rychle proběhlo, až na hod míčkem, u kterého se všechna družstva zdržela. Byl to úžasný den!

                                                                                                                              Urbanová Markétata

Na Okresním kole OVOV se mi líbil především program, soutěž pro olympioniky a vystoupení Báry Novákové. Potěšila mne ochota olympioniků, kteří mi věnovali autogram a rozhovor. Překvapilo mne i množství cen pro zúčastněné a areál, ve kterém se akce konala. Naopak se mi příliš nelíbilo počasí, jelikož bylo veliké horko a pro soutěžící to nebylo dobré. No, hezky jsem si opálil ruce. Celý den s olympioniky byl super!

                                                                                                                                      Mock Václav

Okresní kolo OVOV, které se konalo na Březenecké, se velmi vydařilo. Řekla bych, že sportovci, učitelé, pomocníci i hosté soutěže byli velmi spokojeni. Moc se mi líbilo organizování dne, sportovní areál a soutěžení. Počasí se pro sportovce možná vydařilo až moc, ale většina lidí byla spokojena. Myslím, že se ten den opravdu povedl a že na něj budou všichni dlouho vzpomínat.

                                                                                                                              Krejzová Michaela

Být průvodcem soutěžících v Okresní soutěži OVOV bylo zábavné, ale i velmi zodpovědné. Vzhledem k horkému počasí i dost únavné. Měl jsem na starost „páťáky“, kterých bylo jen deset, takže jsem neměl velkou práci, ale jiné skupiny byla plnější a tak měly co dělat. Zpočátku měli chaos, ale pak to všechno šlo v klidu. Moc se mi líbil areál školy a možnost nakoupit si z velkého množství občerstvení.

                                                                                                       Nguyen Thanh Lam

Líbilo se mi, že soutěž byla dobře naplánovaná a vše proběhlo bez problémů a hladce. Potěšila mne i podpora olympioniků. Moc se mi nelíbila podlaha v tělocvičně, ale to není rozhodující. Celý den bylo krásně, svítilo sluníčko a všichni se bavili. O zábavu bylo postaráno.

                                                                                                                                       Votík Radek

Ten den se mi moc líbil, bylo to podle mě dobře zorganizované. Snad jen vyhlášení by se příště mohlo rozdělit, protože bylo dlouhé. Také na hod míčkem bych udělala dvě stanoviště. Jinak nápad s tričky a zápisové lístky byly super.

                                                                                                                                    Kučerová Eva

Nejvíce se mi líbilo, že jsem dostala družstvo číslo jedna a mohla jsem jim říkat, co mají dělat a jak to mají dělat. Baly jsem jejich rozhodčí. Trošku mne mrzelo, že se akce protáhla, ale myslím, že se všem moc líbilo a užili si to.

                                                                                                                              Lecjaksová Sabina

Dne 11.5.2012 se naše škola zúčastnila Okresního kola OVOV. Při této akci někteří naši žáci sportovali a jiní dělali pomocníky. A starali se o své svěřence. Já měl na starost deváté ročníky. Celý den proběhl tak, jak jsme si řekli, a vše bylo jak mělo být.  Jediné, co tento den zhoršovalo, bylo nehorázné vedro a zdržení při vyhodnocování. Ale to by se mohlo lehce přehlédnout. Takže na závěr to byl úžasný den.

                                                                                                                           Vyhnanovský Marek

Na dni OVOV se mi velmi líbilo, že jsem místo sezení ve škole mohl být venku a dělat rozhodčího týmům a školám, které závodily. První dvě hodiny byly příjemné, ale jakmile začalo svítit slunce, nálada klesla. Všechny týmy se snažily být co nejvíce ve stínu, tedy pokud zrovna nesportovaly. Nejhorší bylo počítání přeskoků přes švihadla. Muselo se to psát na papírek, protože to u některých bylo dost rychlé. Jedna paní učitelka pak papírky vybírala, aby se neztratily a tak vznikl zmatek. Podle plánu jsme je měli odevzdávat sami. Pak už šlo vše podle plánu. Den se mi celkem líbil, bylo to příjemné odreagování od školy.

                                                                                                          Halvoník Tomáš

Okresní kolo OVOV aneb příjemný den s olympioniky

Naše škola – ZŠ Školní se aktivně od loňského roku zapojila do projektu Roberta Změlíka a Romana Šebrleho „Odznak všestrannosti olympijských vítězů“ (OVOV). Právě ZŠ Chomutov, Školní zorganizovala okresní kolo víceboje OVOV.

Soutěž se konala dne 11. 5. 2012 na ZŠ Chomutov, Březenecká za laskavého svolení a podpory ředitelek obou škol - Mgr.Vlasty Markové a Mgr.Jitky Červené. Žáci osmých a devátých ročníků se stali pomocníky a byli k ruce všem soutěžícím – vodili je na stanoviště, zapisovali jim výsledky apod.

Soutěžilo se v těchto disciplinách: leh-sedy, hod míčkem, hod medicinbalem, přeskok přes švihadlo, běh na 60 metrů, hod míčkem, trojskok a dribling nebo běh na 1.000m. Soutěžilo se kategorii jednotlivci 2.-9.ročníky a družstva 6.-7.ročníků.

Byli jsme nadšeni, že pozvání přijala taková jména, jako jsou diskař Imrich Bugár, který Chomutov navštívil už po několikáté, skokan na lyžích Dalibor Motejlek, který také Chomutov zná z nedávné besedy na ZŠ Březenecká, chomutovský zápasník Bohumil Kubát a manželé Jitka a Viktor Legátovi – kanoisté na divoké vodě. Všichni  na nás dohlíželi po celé soutěžní zápolení a radili nám v technice a zároveň podporovali. Po celý den jsem soutěžní zápolení pozoroval a musím říct, že žákům úsměv na tváři vykouzlili olympionici, kteří jim radili a mohli si s nimi popovídat. Nejen žáci soutěžili, ale i samotní olympionici, paní ředitelky a naše Agy (pořadatelka besed OVOV na školách) byli do zápolení aktivně zapojeni. Organizátorka akce Martina Nováková dala dámám „placky“, pánům létající talíř a speciálně panu Bugárovi disk od auta. Žáci museli dávat pozor, aby je sportovci netrefili, protože olympionici dosahovali neuvěřitelných výkonů. Za odměnu dostali dárky od sponzorů akce. Jako pěvecký host vystoupila studentka Ježkovy konzervatoře v oboru muzikál Bára Nováková, která nám zazpívala několik známých písniček. Ohromným překvapením byla návštěva dvou osobností ze světa boxu, kterou na stejný den připravil zástupce ZŠ Březenecká Mgr.Jiří Sajner. Několikanásobného vítěze těžké váhy Ladislava Husárika a Mistra světa v lehké váze Lukáše Konečného, který nám přivezl své zlaté pásy.

Asi po 14. hodině se konalo vyhlášení výsledků. Prvenství dosáhla ZŠ Chomutov,  Akademika Heyrovského, druhé místo ZŠ Zahradní. Naše ZŠ Školní se umístila na krásném 3. místě. Našimi nej sportovci byli Radek Votík a Jana Školníková – oba vyhráli kategorii osmých ročníků. Každé družstvo dostalo několik dárků, diplomů i mini pohárků jako vzpomínku na okresní kolo. Akce byla velice povedená a doufám, že se podobné akce budou konat častěji.  

                                                                                                      Václav Mock 8.A

 

    OVOV - soutěž družstev 6. a 7. tříd žáků základních škol Ročník 2012
                                                   
  Místo: CHOMUTOV    Datum: 11.5.2012   Kolo: okresní    
                                                   
a ZŠ Klášterec, Petlerská   60m   b. dálka b. medic b. shyby b. švih plav  b. 3skok b. kliky b. L + S b. míček b. dribl 1 km b. BODY
č. MSL roč s,SS     m   m   N   N m   m   N   N   m   m m:ss    
  Roztočilová Valérie 99 10,10   510   0 9,80 463   0 83   186 5,45 510   0 72 630 33,43 389 240   510 3 198
  Maršalíková Adéla 99 9,50   630   0 7,65 320   0 90   210 5,63 537   0 86 770 26,54 297 200   343 3 107
  Novotná Petra 99 11,10   320   0 7,55 313   0 170   476 4,70 394   0 53 440 36,67 432   5:12 522 2 897
  Bauerová Radka 99 10,70   390   0 6,80 263   0 127   333 5,10 456   0 64 550 26,38 295   5:04 554 2 841
  Matuška Dominik 99 10,20   490   0 6,35 233   0 70   143 4,95 433   0 76 670 34,63 405 270   635 3 009
  Samšinák Miroslav 98 9,60   610   0 8,45 373   0 90   210 5,90 579   0 80 710 36,48 429   3:56 826 3 737
  Tomáš Novák 99 11,20   310   0 6,40 236   0 110   276 4,73 399   0 82 730 38,75 460 350   968 3 379
  Jan Bitterman 99 10,60   410   0 9,10 416   0 79   173 5,83 568   0 55 460 31,46 362 240   510 2 899
              Celkový součet bodů družstva (3 nejlepší dívky a 3 nejlepší chlapci) 19 327
                                                     
b ZŠ Chomutov, Heyrovského   60m   b. dálka b medic b shyby b švih plav b 3skok b kliky b L + S b míček b dribl 1 km b BODY
č.   roč s,SS     m   m   N   N m   m   N   N   m   m m:ss    
  Svobodová Alice  99 9,40   650   0 12,80 663   0 264   790 6,43 660   0 106 970 38,81 460   4:05 790 4 983
  Zapletalová Kateřina  99 10,60   410   0 9,80 463   0 260   776 5,56 526   0 88 790 33,92 395   4:10 770 4 130
  Škorpilová Markéta 98 9,50   630   0 8,55 380   0 220   643 6,19 623   0 85 760 27,55 310   4:08 778 4 124
  Mitková Viktoria 98 10,10   510   0 9,60 450   0 130   343 5,49 516   0 73 640 20,69 219 340   926 3 604
  Zabystřan Jan  98 9,50   630   0 13,55 713   0 262   783 7,28 791   0 123 ## 50,38 615   3:37 902 5 574
  Kováč Jiří      98 9,20   690   0 12,25 626   0 140   376 7,30 794   0 98 890 54,94 675   3:42 882 4 933
  Drbohlav Jakub  98 10,00   530   0 13,40 703   0 169   473 6,34 646   0 105 960 50,03 610 320   843 4 765
  Beck Jakub    98 8,80   770   0 16,30 896   0 150   410 6,85 725   0 71 620 48,69 592 315   822 4 835
              Celkový součet bodů družstva (3 nejlepší dívky a 3 nejlepší chlapci) 28 579
                                                     
c ZŠ Chomutov Školní   60m   b. dálka b. medic b. shyby b. švih plav b. 3skok b. kliky b. L + S b. míček b. dribl 1 km b. BODY
č.   roč s,SS     m   m   N   N m   m   N   N   m   m m:ss    
  Hodková Eliška 00 9,07   716   0 6,50 243   0 140   376 6,18 622   0 50 410 24,64 271   4:12 762 3 400
  Nováková Natálie 99 10,06   518   0 6,90 270   0 189   540 6,27 636   0 61 520 27,41 308   4:30 690 3 482
  Slavíčková Diana 99 10,03   524   0 8,30 363   0 190   543 5,45 510   0 59 500 27,62 311   4:47 622 3 373
  Vorlová Lucie 99 9,35   660   0 9,20 423   0 172   483 5,84 570   0 52 430 31,84 367 240   510 3 443
  Rola Jan  00 10,06   518   0 8,10 350   0 240   710 6,26 634   0 92 830 32,56 377 300   760 4 179
  Petr Konopásek 99 10,00   530   0 11,15 553   0 80   176 6,30 640   0 63 540 44,78 540 280   676 3 655
  Chloupek Ondřej 99 8,08   914   0 10,95 540   0 170   476 7,19 777   0 78 690 38,28 453   3:14 994 4 844
  Seifert Jakub 99 9,03   724   0 10,45 506   0 180   510 6,29 639   0 99 900 38,28 453 320   843 4 575
              Celkový součet bodů družstva (3 nejlepší dívky a 3 nejlepší chlapci) 23 923
                                                     
d ZŠ Chomutov, Březenecká   60m   b. dálka b. medic b. shyby b. švih plav b. 3skok b. kliky b. L + S b. míček b. dribl 1 km b. BODY
č.   roč s,SS     m   m   N   N m   m   N   N   m   m m:ss    
  Karásková Daniela 99 10,00   530   0 7,00 276   0 126   330 5,10 456   0 63 540 17,96 182 160   176 2 490
  Virágová Irena 00 11,02   328   0 8,00 343   0 136   363 5,66 542   0 63 540 35,15 412 260   593 3 121
  Lukešová Štěpánka 98 9,40   650   0 11,20 556   0 189   540 6,13 614   0 54 450 48,44 589   3:49 854 4 253
  Nevímová Sandra 99 10,05   520   0 8,00 343   0 160   443 5,63 537   0 58 490 21,71 232   4:49 614 3 179
  Myšička Karel 99 10,00   530   0 7,15 286   0 180   510 5,49 516   0 76 670 32,05 370   3:54 834 3 716
  Šilhan Vojtěch 00 9,09   712   0 8,30 363   0 174   490 5,56 526   0 89 800 42,00 503   3:44 874 4 268
  Králík Michal 98 9,06   718   0 8,90 403   0 120   310 6,57 682   0 77 680 48,47 589 275   655 4 037
  Čech Jakub 98 9,30   670   0 9,00 410   0 195   560 5,44 508   0 85 760 37,58 444   3:45 870 4 222
              Celkový součet bodů družstva (3 nejlepší dívky a 3 nejlepší chlapci) 23 080
                                                     
e ZŠ Chomutov, Písečná   60m   b. dálka b. medic b. shyby b. švih plav b. 3skok b. kliky b. L + S b. míček b. dribl 1 km b. BODY
č.   roč s,SS     m   m   N   N m   m   N   N   m   m m:ss    
  Podolská Kamila 00 10,09   512   0 4,95 140   0 156   430 5,19 470   0 92 830 23,08 251   4:27 702 3 335
  Berkyová Helena 98 10,05   520   0 6,00 210   0 138   370 5,07 451   0 72 630 21,67 232   5:05 550 2 963
  Kubicová Klára 99 10,05   520   0 5,10 150   0 260   776 5,23 476   0 62 530 18,39 188   5:05 550 3 190
  Švehlová tereza 98 11,04   326   0 7,20 290   0 151   413 5,12 459   0 60 510 22,70 246   5:07 542 2 786
  Doubrava Jan 99 9,02   726   0 9,30 430   0 194   556 6,34 646   0 89 800 44,01 530   4:08 778 4 466
  Zolllpriester Jakub 99 8,08   914   0 11,00 543   0 109   273 5,98 591   0 99 900 44,24 533   3:58 818 4 572
  Slávik Jiří 98 9,08   714   0 8,00 343   0 110   276 6,47 666   0 98 890 40,17 478   4:58 578 3 945
  Le Huy 99 8,08   914   0 10,10 483   0 120   310 7,03 753   0 99 900 44,28 533   0,179 738 4 631
              Celkový součet bodů družstva (3 nejlepší dívky a 3 nejlepší chlapci) 23 157
                                                     
f ZŠ Chomutov, Zahradní   60m   b. dálka b. medic b. shyby b. švih plav b. 3skok b. kliky b. L + S b. míček b. dribl 1 km b. BODY
č.   roč s,SS     m   m   N   N m   m   N   N   m   m m:ss    
  Tereza Javorčeková 99 11,10   320   0 9,15 420   0 113   286 5,14 462   0 51 420 26,13 291   0:00 0 2 199
  Adéla Solařová 99 10,10   510   0 7,05 280   0 126   330 5,82 566   0 65 560 31,56 364   0:00 0 2 610
  Tereza Fisková 98 8,50   830   0 12,30 630   0 171   480 6,89 731   0 66 570 25,85 288   3:51 846 4 375
  Štěpánka Dvořáčková 99 10,10   510   0 11,40 570   0 167   466 5,89 577   0 74 650 41,67 498   5:01 566 3 837
  Zdeněk Vaculík 99 9,50   630   0 10,00 476   0 138   370 6,56 680   0 81 720 45,91 555   3:48 858 4 289
  Aleš Vrabec 00 10,10   510   0 6,70 256   0 81   180 5,35 494   0 100 910 34,83 407   3:51 846 3 603
  Denis Vondráček 98 8,70   790   0 12,70 656   0 150   410 6,55 679   0 75 660 53,36 654   3:31 926 4 775
  Tomáš Petrlík 98 9,15   700   0 13,60 716   0 130   343 6,86 726   0 74 650 49,39 601   3:42 882 4 618
              Celkový součet bodů družstva (3 nejlepší dívky a 3 nejlepší chlapci) 24 504
                                                     
g ZŠ Klášterec, Krátká   60m   b. dálka b. medic b. shyby b. švih plav b. 3skok b. kliky b. L + S b. míček b. dribl 1 km b. BODY
č.   roč s,SS     m   m   N   N m   m   N   N   m   m m:ss    
  Pravdová Martina 98 10,20   490   0 6,00 210   0 114   290 5,32 490   0 67 580 30,96 356   4:17 742 3 158
  Tučímová Tereza 98 10,00   530   0 7,50 310   0 125   326 6,49 670   0 78 690 21,87 234   5:04 554 3 314
  Zeleňáková Veronika 98 9,80   570   0 7,80 330   0 140   376 5,63 537   0 56 470 36,33 427   4:33 678 3 388
  Jiránková Kristýna 98 10,90   350   0 7,20 290   0 93   220 5,68 545   0 72 630 13,86 128   5:22 482 2 645
  Vejražka Daniel 99 8,50   830   0 10,30 496   0 50   76 6,89 731   0 48 390 28,59 324   3:51 846 3 693
  Páleník Ondřej 99 9,50   630   0 8,80 396   0 130   343 5,28 483   0 55 460 34,79 407   3:53 838 3 557
  Špička Radek 99 10,50   430   0 5,50 176   0 125   326 6,40 656   0 61 520 27,44 309   4:40 650 3 067
  Tománek Radim 98 10,20   490   0 9,00 410   0 83   186 6,33 645   0 71 620 38,15 452   4:43 638 3 441
              Celkový součet bodů družstva (3 nejlepší dívky a 3 nejlepší chlapci) 20 551
  Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - výsledky bodování 2012 Ročník 2012
                                                           
  Škola Okresní kolo Chomutov 2012 Třída (-y) 2.ročníky   Výsledky za období 2012
                                                           
                                                           
Poř.
č.
St.
č.
Jméno a příjmení poh-laví roč-
ník
60 m Dálka Medic Shyby Švih Plav   Trojskok Kliky Leh-sedy Míček Dribl 1 km   BODY ODZNAK
s,SS   b. m b. m b. N b. N m b. m b. N b. N b. m b. m m:ss b.
                                                           
1.   Valta Ondřej M 2004 12,20   210   0 3,30 30   0 90   210 4,13 306   0 56 470 24,00 263   5:18 498 1 987 BRONZE
2.   Houdková Barbora Ž 2004 13,30